Aktualności

23
Mar
Na naszej stronie pojawł się kalendarz ekonomiczny przedstawiający najważeniejsze wydarzenia... więcej
30
Sty
Uprzejmię infomrujemy, że w placówce Liberty przy ulicy Błonie 2 w Echo dokonujemy... więcej
02
Gru
Oferujmy mozliowść telefonicznego powiadomienia o osiągnięciu towjego kursu. dowiedz się więcej więcej
14
Cze
Rekrutacja, osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrtuacja@kantor-liberty.pl lub... więcej
  • Komentarze rynkowe
26
Sty

Para walutowa EURUSD od dłuższego czasu znajduje się w kanale spadkowym. Nie pomogła jej decyzja ECB dotycząca uruchomienia kolejnych działań mających na celu poprawę sytuacji w strefie euro i uniknięcie deflacji. Łączna wartość skupu wyniesie prawie 1,3 bln euro co jest wielkością znacznie wyższą od tej którą oczekiwał rynek, mimo to rynek odczytuje ten sygnał jako słabą kondycję strefy euro. Z technicznego punktu widzenia para powinna być atrakcyjna do zakupu, należy jednak pamiętać o słabym stan strefy euro co jak na tą chwilę ma decydujące znaczenie przy podejmowaniu decyzji.

25
Lis
Na parze walutowej USDCAD handel od 5 miesięcy znajduje się w uporządkowanym kanale wzrostowym. Wielokrotne testowanie zarówno linii wsparcia jak i oporu świadczy o jego sile. W ostatnim czasie kurs ponownie sprawdzał dolne ograniczenie kanału, po nieudanej jak na razie próbie można...

Kursy walut

  • Gotówka
  • Bezgotówkowo
Symbol Kupno Sprzedaż
EURPLN4.300004.39000
USDPLN3.900003.99000
GBPPLN4.860004.98000
CHFPLN3.910004.02000
CADPLN2.900003.02000
AUDPLN2.600002.72000
NOKPLN0.430000.44000
SEKPLN0.398000.41000
DKKPLN0.575000.58700
CZKPLN0.161000.17400
HRKPLN0.550000.65000
HUFPLN0.012600.01430
Więcej...

Kalendarz Rynkowy 2019-09-22

Dane z rynku 2019-09-22

Nasza oferta

Transkacje Spot
Terminowe, Rezerwacja kursu
Tani Szwajcar
CHF, Kurs średni
Program Partnerski
Nowość, Karta Stałego Klineta

Obsługiwane Banki

Bank PKO
Bank BPH
mBank